På lufta: God Ettermiddag Tromsø

I studio: Sandra Knudsen.
Epost til studio Dagens program
Lytt live:
SISTE NYHETER
SISTE SPORT
NYHETSBREV
Meld deg på og få vårt nyhetsbrev gratis hver dag!
TEMASIDER
Forsiden
Nyheter
Sport
Været
Facebook
Nyhetsarkiv
Nyhetsbrev
Temasider
Tips oss!
Bursdagshilsen
Mer om oss
Ansatte
Radioreklame
Programoversikt
Nyheter pâ din hjemmeside
WAP
RSS-feed fra Radio Tromsø
Været i Tromsø
Nyhetsagent
21:55 Nettavisen
21:25 Nettavisen
20:55 Nettavisen
20:10 Nettavisen
20:10 Nettavisen
19:25 Nettavisen
18:55 Nettavisen
18:55 Nettavisen
18:40 Nettavisen
18:10 Nettavisen
Forsiden: Nyheter

Marit Larsen kommer til Tromsø

Kulturstyreleder Erik Falster presenterte noen smakebiter fra vårprogrammet til Driv da han stakk innom Radio Tromsø i morges.
Publisert: 09:29 13.01.2009 - oppdatert 09:41 13.01.2009
Skrevet av: Marius Staulen
Marit Larsen er en av artistene som spiller på studenthuset denne våren. Og skal vi tro Falster er det mye annet å glede seg til.

- For å si det sånn; dette er det sterkeste programmet vi har hatt på veldig mange år. Det er mange store artister som kommer til Driv denne våren.

Svenske Lars Winnerbeck kommer også til Tromsø. Det samme gjør Supersuckers, Nashville Pussy og britiske UK Subs.

Hele programmet slippes i ettermiddag, og markeres med slippkonsert på Driv klokken 20 i kveld.

Tips en venn om denne artikkelen
Tips en venn
Utskriftsvennlig versjon
Annonsere hos oss?
Hver uke lytter 39% av befolkningen i Tromsø og Karlsøy på lokalradio.
Eidissen tilbys annen jobb
Fengselsdirektør Liv Rigmor Eidissen vil kommende fredag bli tilbudt et midlertidig engasjement utenfor fengselsmurene.
Professor hyller Mads Gilbert
Ole Danbolt Mjøs sier Tromsø og fredsnasjonen Norge bør være stolte over Mads Gilbert.
TBBL kjøper seg inn i Garanti
Tromsø Boligbyggelag er som kjerringa mot strømmen. Mens den øvrige eiendomsmeglerbransjen bygger ned, ruster TBBL opp ved å kjøpe seg inn i Garanti Eiendomsmegling.
Seks dager med lite søvn og mye stress
Den 19. Tromsø Internasjonale Filmfestival er i gang. Festivalsjef Martha Otte har seks dager med maksimalt stress og minimalt med søvn i vente.
Mack og utelivet støtter TIFF
Mack og utelivsbransjen har registrert at TIFF har slitt økonomisk i 2008. Nå får filmfestivalen én krone per halvliter som selges på utvalgte utesteder i Tromsø.
Gilbert tilbake i Norge
Legene Mads Gilbert og Erik Fosse var halv to mandag ettermiddag tilbake på norsk grunn etter 11 dager i det krigsherjede Gaza.

Daglig leder: Jan Johnsen

Besøksadresse: Prostneset Næringspark, Sjøgt 2 (inngang Bankgata)
Postadresse: Postboks 1090, 9261 Tromsø
Telefon: 776 90000
Telefaks: 776 53301

© 2003-2009 Radio Tromsø AS
epost@radiotromso.no