- For dårlige foran mål
TIL-kaptein Sigurd Rushfeldt er selvfølgelig skuffet over å ikke nå Europa League gruppespill og mener laget er for dårlige foran mål.
|
 |
- Vi skal vinne hjemme
TUIL-trener Morten Pedersen er klar i sin tale, hjemmekamper skal være seier. På søndag er motstanderen Løv-Ham på kunstgresset i Tromsdalen, en kamp som blir viktig i følge "MP".
|
Tore og Tom med
TIL duoen Tore Reginiussen og Tom Høgli er begge tatt ut til Norges tropp som skal forberede seg til kampene mot Island og Makedonia.
|
 |
Lyn sulten på Matland
Tabelljumbo i eliteserien, Lyn, ønsker å forsterke laget med TUIL-backen Jo Nymo Matland.
|
Delte poengene
TUIL og Skeid delte broderlig poengene i gårsdagens Adeccoliga-oppgjør på Kunstgresset i Tromsdalen.
|
 |
TIL tapte i Skien
TIL trengte å slå Stabæk og Odd for å komme inn i medaljestriden, fasit etter de to kampene er ett poeng. Etter tape mot Odd Grenland i går blir TIL en middelshavfarer på tabellen i år.
|