På lufta: God Ettermiddag Tromsø

I studio: Sandra Knudsen.
Epost til studio Dagens program
Lytt live:
SISTE NYHETER
SISTE SPORT
NYHETSBREV
Meld deg på og få vårt nyhetsbrev gratis hver dag!
TEMASIDER
Forsiden
Nyheter
Sport
Været
Facebook
Nyhetsarkiv
Nyhetsbrev
Temasider
Tips oss!
Bursdagshilsen
Mer om oss
Ansatte
Radioreklame
Programoversikt
Nyheter pâ din hjemmeside
WAP
RSS-feed fra Radio Tromsø
Været i Tromsø
Nyhetsagent
21:55 Nettavisen
21:25 Nettavisen
20:55 Nettavisen
20:10 Nettavisen
20:10 Nettavisen
19:25 Nettavisen
18:55 Nettavisen
18:55 Nettavisen
18:40 Nettavisen
18:10 Nettavisen
Forsiden: Nyheter

Jakter diamanttyver.

Politiet ber om publikums hjelp etter at en gullsmed ble ranet i Tromsø tirsdag, melder itromso.no
Publisert: 06:39 06.01.2010 - oppdatert 11:11 06.01.2010
Skrevet av: Michael Ludvigsen
Klokka var kvart på elleve tirsdag formiddag da politiet mottok melding om at to personer hadde stjålet diamanter for flere hundre tusen kroner fra en gullsmed i Tromsø sentrum.

– De kom inn hver for seg, men vi skjønte de var sammen fordi de snakket med hverandre. To av våre ansatte fulgte dem tett. Det må ha gått svært fort, og de må ha vært veldig proffe, sier daglig leder Bente Nilsen til iTromsø.

Politiet har ikke fått tak i de to mistenkte, og søker nå hjelp fra publikum.

Tips en venn om denne artikkelen
Tips en venn
Utskriftsvennlig versjon
Annonsere hos oss?
Hver uke lytter 39% av befolkningen i Tromsø og Karlsøy på lokalradio.
Sovnet i bilen
Politiet i Tromsø kom klokka 03.15 natt til tirsdag over en bil som gikk på tomgang med en mannsperson i begynnelsen av 40-årene sovende inni seg, melder itromso.no
Kommunen vil følge opp beboerne på Ørretholmen
Mandag kveld gikk en mann i 40-årene amok med øks i de kommunale boligene i Tønsvika, melder itromso.no
Avskiltet pirattaxi
Klokka 04.15 natt til søndag ble politiet varslet om en privatbil som kjørte pirattaxi i Tromsø sentrum, melder itromso.no.
Flypassasjer forsøkte å smugle med seg ulovlig våpen.
Klokka 1128 søndag formiddag fikk politiet i Tromsø melding fra Securitas ved Tromsø lufthavn Langnes at de hadde funnet en slåsshanske i innsjekket bagasje, melder itromso.no
Spyttet på politiet
Klokken halv tre natt til mandag fikk politiet i Tromsø melding om at en kvinne på 48 år var overstadig beruset på et utested i Tromsø, melder itromso.no
Tatt etter forbikjøring
En 22-åring fra Nord-Troms ble tatt for råkjøring på E6 ved Nordkjosbotn i Balsfjord i november, melder itromso.no

Daglig leder: Jan Johnsen

Besøksadresse: Prostneset Næringspark, Sjøgt 2 (inngang Bankgata)
Postadresse: Postboks 1090, 9261 Tromsø
Telefon: 776 90000
Telefaks: 776 53301

© 2003-2009 Radio Tromsø AS
epost@radiotromso.no